AR KĀDĀM OTĀM PIETIKS IKDIENAI?

Šo ierakstu sākšu ar paziņojumu, ka šis nav sponsorēts raksts. 😀 Man vienkārši ļoti patīk Kryolan otas, tāpēc man to arī ir vairāk, nekā citu firmu otu. Bet Kryolan otas tiešām ir ļoti labas, ja gribas labas kvalitātes instrumentus, bet nezini kurus pirkt, tad droši pamēģini kādus no šīs firmas.

Ar kādu otu uzklāt tonālo krēmu? Kāda ota labāk derētu lainera uzklāšanai? Šādi un līdzīgi jautājumi man ir uzdoti diezgan bieži. Ikdienas lietošanai, protams, otas nevajag daudz. Un tieši par ikdienu šoreiz pastāstīšu.

Kādu brīdi pētīju savas otas un nonācu pie secinājuma, ka parastai ikdienai un “parastajam” cilvēkam pietiktu ar septiņām otām. Piebildīšu, ka šis ir mans subjektīvais viedoklis, jo dažiem cilvēkiem tas ir jāatgādina.

Tonālā krēma, bāzes ota

Untitled-1.jpg

Es gan pēdējā laikā dodu priekšroku grima sūkļiem, bet otas arī ir labas. Ja vēl nopērc tiešām kvalitatīvu otu, tad vispār viss būs kolosāli! Šo otu var izmantot gan tonāla krēma uzklāšanai, gan grima bāzes uzklāšanai.

Acu ēnu otiņas

Untitled-2.jpg

Uzskatu, ka ikdienai pietiks ar divām otām. Ar mīkstāku un mazliet lielāku pludināšanas otiņu un mazāku, mazliet cietāku otiņu ēnu uzklāšanai. Ja nemāki ar otām, tad vienmēr var ņemt palīgā ēnu aplikatorus vai tīrus pirkstus.

Uzacu/lainera otiņa

Untitled-3.jpg

Šīs “nogrieztā” tipa otas vairāk ir domātas uzacīm, bet ar tām ļoti labi var uzklāt acu laineri vai tumšākas ēnas gar pašu skropstu līniju. Uzacīm gan, manā uztverē, šā tipa otas ir vislabākās.

Skropstu/uzacu ķemmīte

Untitled-4.jpg

Instruments, kurš noderēs momentos, kad sanāk nejauki uzkrāsot skropstas. Ar tā palīdzību var atdalīt salipušos matiņus. Ļoti labi noderēs arī uzacīm, jo ar ķemmītes palīdzību forši var izpludināt uzacu zīmuli vai ēnas.

Otiņa lūpu krāsai

Untitled-5.jpg

Es uzskatu, ka ar otiņu palīdzību lūpu krāsas ir uzklāt vieglāk un precīzāk. Tās ļoti labi noder gadījumos, ja ir vēlme lūpas krāsot tumšos toņos.

Pūdera ota

Untitled-6.jpg

Sākumā domāju, ka šajā ierakstā būs vēl divas otiņas, bet sapratu, ka jāpietuvina viss realitātei. Pūdera ota, ar kuru varēsi uzklāt arī vaigu sārtumu un citus pūderu produktus. Sāc ar pūderi sejai, tad uzklāj visu pārējo. Vienmēr turi pa rokai kaut vai papīra dvieļus, kur pūdera otu “iztīrīt” no iepriekšējā produkta. 🙂

Manuprāt, ar šiem instrumentiem noteikti vajadzētu pietikt “parastā” cilvēka ikdienas rutīnai. Kādi ir tavi ikdienas grima “ieroči”? 😀

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s