DĪVAINIE INTERNETA SKAISTUMA PRODUKTI VOL.6

on

Dīvainie interneta skaistuma produkti ir atgriezušies ātrāk nekā domāju! Prātā bija citas lietas, par kurām uzrakstīt, bet tās pagaidīs, jo, kā jau esmu teicis, man šos ierakstus veidot ir ļoti interesanti! Un dzīvē taču jādara interesantas lietas, vai ne?

Šoreiz apskatīsim trīs produktus, kurus pasūtīju no Aliexpress.com par niecīgām naudiņām. Neviens no šiem produktiem nepārsniedza divu eiro robežu. Ļoti lēti.

Mitrinošā sejas maksa ar tīģera motīvu

Untitled-1.jpg

Untitled-2.jpg

Kolorīts produkts ar nezināmu sastāvu. Ja es mācētu lasīt šajā valodā (korejiešu?), tad noteikti sastāvu zinātu, bet pasūtot šīs maskas aprakstā bija minēts, ka tā esot mitrinoša un seju mitrināt vajag! Šķiet, nekādu manai ādai nepatīkamu vielu maskā nav, jo seja nereaģēja. Nebija niezes un sarkanu izsitumu. Savu darbiņu veica labi. Masku liku agri no rīta, un seja tā forši pamodās. Liekot masku uz sejas, sajūtas nebija patīkamas, jo maska ir gluma. Uzreiz prātā nāk produkti, kuru sastāvā ir gliemežu gļotas! Asociācijas un traumatiskas atmiņas no bērnības. 😀 Nekādu nepatīkamu aromātu nebija. Smaržoja tā svaigi. Ja būs iedvesma, tad pasūtīšu šīs maskas vairumā un ar citiem motīviem. Piedāvājumā bija arī maska ar pandas motīvu! Kurš gan reizi dzīvē negrib izskatīties pēc pandas?! Haha

Grima otu tīrīšanas palīglīdzeklis

Untitled-3

Šāda tipa otu tīrīšanas palīglīdzekļi ir ļoti laba lieta, bet ne šis. Tas ir neērts, tā izmērs arī ir ļoti maziņš un man nav tās gigantiskākās rokas, taukaināki produkti no otām atstāj pleķus, no kuriem tikt vaļā nav iespējams. Beigās sanāk tāda netīra un bomzīga sirsniņa, kura pati pēc tam pamatīgi ir jātīra (pilnīgi kā metafora par cilvēcīgām lietām :D). Šķiet, ka ērtāk otas mazgāt ir ar rokām, bet tā ir gaumes lieta. ‘Sigma” jau pasen nāca klajā ar saviem šāda tipa produktiem. Viens, uz kuru es metu acis, ir šis!

Tas ar piesūcekņiem pielīp klāt pie izlietnes. Video to ļoti smuki var apskatīt! Bet, atgriežoties pie šī sirds formas otu mazgātāja, vienā vārdā to var nosaukt vienkārši par bezjēdzīgu!

Trafareti acu lainera izveidošanai

Untitled-5.jpg

Untitled-4.jpg

Ja otu mazgāšanas palīglīdzeklis bija bezjēdzīgs, tad šis tāds ir reizinot ar desmit. Visi trafareti, ar kuriem esmu saskāries ir bijuši nelietojami, bet šie savu bezjēdzības kalngalu sasniedz, pateicoties cietajai plastmasas formai, ar kuru var eleganti izskrāpēt ārā aci, nevis izmantot kā palīgu lainera krāsojuma veikšanā! 😀 Ja interneta dzīlēs uzej šo, tad nepērc!

Tas arī šoreiz viss. Vai esi saskāries ar šādām zvēru sejas maskām? Ko domā par tām? 

 

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s