MANS NEĶĪTRAIS NOSLĒPUMS!

on

Pēdējie ieraksti blogā ir saistīti ar konkursu. Tas nav nekas slikts, protams, bet bloga saturs paliek mazliet garlaicīgs. Drīzumā būs dīvainie interneta skaistuma produkti un dziļāks apskats par dažiem produktiem, kurus saņēmu dāvanu kastēs no NYX. Bet kas būs šodien? Šodien atdzīšos mazā noslēpumā, kuru kādu laiku slepeni turu skapī. Nē, no skapja ārā nelīdīšu, depresīvu domu man šajā dzīves posmā nav un ēšanas traucējumu arī laikam nav.

Es pastāstīšu par to, ka esmu sācis īstas grāmatas krāpt ar e-grāmatu lasītāju. Precīzāk, Amazon Kindle.

Kindle mājās mētājās jau ilgu laiku un tas tika iegādāts kādas melnās piektdienas ietvaros. Gandrīz katru dienu tā virzienā raidīju aizdomīgus skatienus. Šad un tad to paņēmu rokās, lai no tā noslaucītu putekļus! Un tā tas turpinājās vairākus mēnešus. Bet viss mainījās momentā, kad nespēju atrast vajadzīgo grāmatu reālas grāmatas veidolā, bet internetā atradu šīs grāmatas online versiju. Pamocījos ar konvertāciju un citām tehniskām lietām, ieliku failu šajā ierīcē un sāku lasīt. Pirmais mēģinājums bija neveiksmīgs, jo nevarēju pierast pie tā, ka šai ierīcei nav šķirstāmu lapu un papīra skaņas. 😀 Otrais mēģinājums jau bija veiksmīgāks. Šādi pa mazam solītim, sevi pieradināju lasīt grāmatas arī šādā veidolā.

Tagad liekas ļoti ērti. Ir pieeja grāmatām, kuras nav iespējams iegādāties. Esmu pieradis! Tas tikai nozīmē, ka sanāks vairāk lasīt. Un tas ir ļoti labi, jo mēs visi taču zinām, ka lasīt grāmatas ir tīri forši! 🙂

Untitled-1.jpg

Kam tu dod priekšroku? Reālām grāmatām, vai tādām kuras jālasa šādās ierīcēs?

 

One Comment Add yours

  1. Austra saka:

    Precīzi tas pats stàsts, bet nu vairs ar uguni neatņems manu lasītāju. Jo īpaši pārbraucienos, ceļojumos bez tā nekādi, jo grāmatas man parasti Harija Potera biezuma.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s