MAZLIET PAR AIZGĀJUŠO GADU

Jauns gads ir klāt! Vecās lietas ir atstātas pagātnē. Enerģijas uzplūdums lēnām atgriežas un atkal varēšu atgriezties pie rakstīšanas. Gada nogale bija īpaši nepatīkama. Cīnījos ar sevi, mazliet ar apkārtējiem un tādā garā. Tagad nekas baigi nav mainījies! Vēl aiz vien domāju, kas man ir jādara, lai dzīve paliktu patīkamāka. Varbūt jāpamaina vide, kurā dzīvoju? Varbūt jāsāk viss pilnīgi no jauna? Jāpārceļas uz laukiem? Nu tādiem dziļiem laukiem, kur apkārt ir pasaku meži?

Jebkurā gadījumā, esmu baigo pārdomu un varbūt arī pārmaiņu priekšā. Un tas jau laikam labi, jo cilvēki mēļo, ka pārmaiņas var vest uz attīstību un izaugsi. Tiesa, es laikam tam īsti neticu. Tā ticība ir tas, kas man ir jāapgūst. Man ir jāiemācās noticēt sev, saviem spēkiem un tam, ka apkārt ir daži cilvēki, kuriem es liekos labs un svarīgs!

To es arī novēlu jums visiem. Ticību sev un daudz, daudz mīlestības, jo pārējais ir otršķirīgs. Pārējās lietas atnāks pašas! ❤

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s