PĀRMAIŅAS

Pārmaiņas ir dažādas, un katram tās notiek atšķirīgi. Manas pārmaiņas notiek šī gada nogalē. Tas varbūt tāpēc, ka gribas jaunajā gadā ienākt ar jaunām vēsmām?

Saujiņa cilvēki zina, ka es tagad esmu sācis savu kūku terapiju. Ja nezini, tad par to var palasīt spiežot šeit. Kāpēc kūku terapija? Kādu dienu piecēlos un sapratu, ka esmu galīgi pazaudējis prieku, un lai to atgūtu, man ir jācep kūkas. Daudzi cilvēki jautāja, kas tad notiks ar šo blogu? Un es tagad esmu atradis atbildi! Šajā blogā notiks pārmaiņas. Kūku terapija strādā, iedvesma atgriežas, un tagad ar jaunu sparu varēšu arī atgriezties pie šī bloga rakstīšanas un pārveides.

Šis blogs piedzīvoja savus zelta mirkļus, bet ar laiku sāka zust enerģija. Neesmu arī tas sabiedriskākais cilvēks, kuram patīk un ir spēks iet uz visiem pasākumiem, par kuriem būtu vērts ko pastāstīt. Vienkārši ar laiku šis blogs priekš manis palika pārāk vienmuļš…

Kādas pārmaiņas notiks? Pirmkārt, mainīšu saturu. Tas paliks plašāks un daudzveidīgāks. Šī bloga sākuma koncepts pats par sevi bija domāts plašs, bet dīvainu apstākļu dēļ es sevi ieslēdzu diezgan šaurā kastītē. Tagad esmu sapratis, ka tā bija liela kļūda. Mainīšu blogu arī vizuāli. Būs vairāk smukas bildes, no kurām iedvesmoties savām smukajām dzīves izdarībām.

Visi vecie bloga ieraksti ir padarīti privāti. Dzēst tos ārā necēlās roka, tur taču interesantas atmiņas, kuras vēlāk būs jauki pārlasīt, jo rakstīju gandrīz piecus gadus. Un pieci gadi nav nemaz tik maza laika mērvienība.

Ir baigi labā sajūta par šo. Un ja ir laba sajūta, tad jau visam vajadzētu būt labi, vai ne?

dsc_0005

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s