HARIJS POTERS UN KRĀSOJAMĀ GRĀMATA

Man liekas, ka pirmajam ierakstam šeit ir jābūt mazliet pasakainam un “bērnišķīgam”, jo tajā taču slēpjas viss lielākais spēks! Mana pēdējā apsēstība ir Harijs Poters. Lasu grāmatas, tāpēc biju ļoti priecīgs, ka dāvanā saņēmu krāsojamo grāmatu Harija Potera tematikā!

Ielūkosimies šīs grāmatas lappusēs.

untitled-3

Vai ziniet kas ir forši? Forši ir atgriezties bērnības sajūtās, bet jau ar pieauguša cilvēka spriestspēju! Ļoti jauka lieta, kā to panākt, ir krāsojamās grāmatas. Lielākoties šāda tipa krāsojamās grāmatas pārdot zem nosaukuma “pieaugušajiem”, bet šajā konkrētajā lietā man šādi iedalījumi liekās nevajadzīgi. Krāsojamā grāmata ir un paliek krāsojamā grāmata. Kādi vēl tur pieaugušie?

untitled-4

Labākais šāda tipa izklaidēs ir tas, ka tu kādu laika posmu pavadi pilnīgi nedomājot. Vienīgais, kas prātā rosās, ir zīmuļa izvēle un to asināšana, lai varētu piekļūt sīkākajām detaļām. Detaļas šajā grāmatā ir galvenais āķis, jo to ir diezgan daudz, tieši tāpēc, zīmuļu asinātājs noteikti jātur pie rokas (man tāda nebija, tāpēc šim procesam noziedoju vienu no acu un lūpu zīmuļu asinātājiem).

zimuli

Šīs lappuses krāsošana aizņēma astoņdesmit minūtes. Ļoti labs laika kavēklis un meditācija, ja uz kādu momentu gribas atslēgties no ārpasaules. Šādas krāsojamās grāmatas “pieaugušajiem” pēdējā laikā ir ļoti populāras. Tām ir ļoti daudz tematiku. Esmu vairākus eksemplārus redzējis grāmatnīcās “Jānis Roze”.

untitled-1

Ko tu domā par šāda veida meditāciju? Vai tā ir laika izšķēršana?

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s