KRYOLAN ACU LAINERU PALETE

Lielākoties visi sevis cienoši grima speciālisti vai vienkārši grima mīļotāji ir dzirdējuši un varbūt arī lietojuši šo un to no Kryolan produktu klāsta. Par dažām lietām jau sen, sen esmu stāstījis!

Mūsu vietējā Kryolan veikalā piedāvājums varbūt nav tik plašs kā ārzemju veikalos un interneta veikalā, bet tas nenozīmē, ka piedāvājumā neatradīsi ko tiešām noderīgu savam grima arsenālam. Šoreiz pastāstīšu par vienu ļoti noderīgu un būtībā mūžīgu produktu, ar kuru vienkārši varēsi radīt skaistu lainera līniju.

Kryolan CAKE EYE LINER SET

palete

Mana palete jau ir palietota, ko var redzēt arī pēc bildes, bet tas būtu sīkums. Lai produktu uzklātu, to vajadzēs atjaukt ar pilīti ūdens, vai kādu citu kosmētiskas produktu, kuru var droši lietot acīm. Uzklāšanas process ir pārsteidzoši viegls, ja ir labs instruments, (Kryolan piedāvā ļoti kvalitatīvas otas, pats šo un to lietoju) tad vispār nebūs nekādu problēmu. Noturība produktam arī ir ļoti laba, bet tas nepārsteidz, jo profesionālā kosmētika tieši tāpēc arī ir profesionālā kosmētika. Man ir bijuši pāris klienti, kuri paši pēc tam šo paleti ir gribējuši iegādāties, jo lainera līnija esot turējusies visu dienu un nemaz tik viegli vakarpusē netīrās nost. 

Palete tiešām kalpos ļoti ilgu laiku, jo toņi ir ļoti pigmentēti. Pašu produktu uz acīm jāiemācās likt ļoti minimālā daudzumā, jo ar mazumiņu var panākt ļoti lielu efektu.

Negatīvais šai paletei ir tas, ka dienas laikā acu krāsojumu ar šīs paletes palīdzību būs grūti pielabot, jo ne vienmēr būs tāda situācija, kad mierīgi varēsi sagatavot produktu lietošanai.

dsc_0100

Produkta toņi uz manas rokas! Smukāk šitos kadrus nevaru nobildēt, jo man rokas pārāk krāsainas palikušas! 😀

Ko tu esi iecienījis no Kryolan? 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s