“PIRTĪRS” ZIEPES UN ZIEPĪTES

Gribu jums pastāstīt par “Pirtīrs” ziepēm, jo tās ir smukas un smaržīgas. Ar smukām un smaržīgām lietām ir jādalās!

Pirtīrs” ziepju autore ir Elizabete. Forša meitene ar ambīcijām. Elizabete šad un tad atnāk pie mums ciemos iedzert kafiju un apēst kādu kūciņu. Kūciņas mums mājās ir bieži.

Elizabete par savām savārītajām ziepēm saka šādi:

Pirtīrs” ziepes radītas, iedvesmojoties no dabas un materiāliem , ko daba var mums dot. Ziepju pagatavošanai tiek izmantota uz augu bāzes gatavota ziepju pamatmasa, ēteriskās eļļas, kaltēti augi un citi dabas labumi. Daļa no radīšanas procesa ir pastaigas vasarā, kad tiek ievākti svaigi augi, sākot ar rozēm, mētrām un beidzot ar meža koku augļiem un jaunajiem dzinumiem, kuri kaltētā veidā tiek izmantoti ziepju radīšanā.

Kad es dzirdu kādu runājot par kaltētiem augiem un visādiem dabas labumiem, kuri tiek izmantoti ziepju, vai kāda cita kosmētiska produkta ražošanā, manas acis iespīdas un sirds sāk pukstēt straujāk.

Es zinu, ka mums Latvijā jau ir ierastie ziepju ražotāji, bet Elizabetes “Pirtīrs” produkcija man šķiet īpašāka, jo pati Elizabete ir ļoti īpašs cilvēks. Varbūt izklausās stulbi, bet man ir forši apzināties, ka šīs ziepes rada labs cilvēks ar labām domām par cilvēkiem un dabu kopumā. Kas to lai zina, kādas domas prātā tiem masu produkcijas ražotājiem…

Paskaties, cik smukas tās ziepes! Tik žēl, ka es nemāku nobildēt smaržas, jo tās ir kolosālas.

untitled-19

dsc_0131

Ja izdomā iegādāties ziepes, atceries, ka tās vajadzētu sākt lietot uzreiz. Nebūs tā, ka tās paliks vecas, bet vienkārši zaudē smaržu ātrāk, nekā veikalu ziepes. Tas ēterisko eļļu dēļ. Tām ir tendence izgarot. Tuvojas Ziemassvētki, un tas ir tāds kā dāvināšanas laiks. Ja gribas skaistas, smaržīgas un varbūt vizuāli nepieradinātas ziepes dāvināšanai, tad iesaku sazināties ar “Pirtīrs” spiežot šeit un veikt pasūtījumu. Ja gribas ziepju radīšanas procesā izmantot sava drauga vai draudzenes dāvinātas rozes, tad droši. Šādu opciju “Pirtīrs” arī piedāvā.

dsc_0238

Vai tu jau gatavojies Ziemassvētkiem laicīgi? 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s