DĪVAINIE INTERNETA SKAISTUMA PRODUKTI VOL.1

Es esmu kosmētikas kolekcionārs. Tas ir fakts! Tās daudzums aug un aug. Drīz jāieplāno kāds glabāšanas skapis vai konteineri, jo netikšu galā. Koferos vietas vairs nav. Varbūt ir kādi ieteikumi?

Bet nu runāšu šodien par dīvaino interneta kosmētiku un skaistuma produktiem, kurus esmu intereses un atkarības pēc pasūtījis, vai arī tie ir vienkārši nonākuši manā īpašumā. Dīvainā kosmētika internetā ir diezgan riskants process, jo nekad nevar zināt kosmētikas sastāvu un kā tā reaģēs saskarsmē ar ādu. Visa atbildība ir paša ziņā!

Bet es esmu riskētājs un visus šos produktus esmu izmēģinājis uz savas ādas. Šis un tas ir lietojams, bet ir lietas, kuras ir, maigi izsakoties, interesantas. 😀

Untitled-1.jpg

Sākšu ar vīna formas lūpu produktu, jo man garšo vīns!

Untitled-4.jpg

Šo produktu pasūtīju no ebay.com. Pasūtīju komplektu, bet nobildēju tikai vienu. Šī nav lūpu krāsa, bet lūpu tinte. Tas nozīmē, ka šis produkts lūpas ietonēs uz diezgan ilgu laiku un nost dabūt to nebūs tik viegli. Es izmēģināju un visu dienu pa māju vazājos ar sarkanām lūpām! Smarža ļoti spēcīga. Tā ir ļoti salda, bet tajā pašā laikā var sajust flomāsteru smaržas iezīmes. 😀 Produkts noturīgs.  Sastāvu nezinu, bet lūpas nenokrita un nekādas īpašas alerģiskas reakcijas nemanīju. Ja nelieto bieži,tad jau laikam nekādu lielo skādi nenodarīs.

Nākamais produkts ir dīvainas izcelsmes BB krēms, korektors.

Untitled2.jpg

Šo arī pasūtīju no interneta dzīlēm. Precīzi neatceros, no kurienes. Iepakojums smuks, tāds gaumīgs. Uz kastītes ir rakstīts, ka efektīvi pasargās ādu no ārējās vides negatīvās ietekmes. Izklausās nenormāli forši. Krēmu izmēģināju, nosedza ļoti labi tumšos lokus, bet manai sejas ādai tas nepatika, un tā palika sarkana, bet tas nav nekas šokējošs, jo man ir ļoti jutīga sejas āda, un tā notiek no daudziem produktiem.

Tālāk turpināšu ar uzacu pomādi, kuras sastāvā ir zirgu eļļa! 

untitled-3

Jā, nepārlasījies! Zirgu eļļa! Vegāni laikam šito lietot nevarēs. Mazliet uzmetu acis internetā. Zirgu eļļa ir dīvains korejiešu skaistuma produkts, kurš izceļoties ar savām īpašajām mitrināšanas īpašībām. Tam piemītot arī īpašas dziedināšanas spējas, bet vairāk par pašu eļļu var palasīt google.com. Bet par pašu produktu runājot, lietot var. Pēc zirgiem nesmaržo un klājas normāli. Ikdienā neizmantošu, bet kā kolekcijas priekšmets ir pat vairāk kā ok.

Pēdējais par ko pastāstīšu šodien ir acu ēnu palete no firmas BarryM

Untitled-5.jpg

DSC_0458.jpg

Es tiešām neatceros, kur pie šāda produkta tiku, bet tas uzradās manā pastkastītē, ja protams ko nejaucu savā prātā. Šis ir vienīgais produkts, kuram ir eksistējoša mājas lapa. Varbūt kāds ir ko vairāk dzirdējis par šo firmu? Man tā ir pirmā saskarsme. Viņu mājas lapā ir vēl šis un tas interesants, ko gribētos patestēt, jo šīs ēnas mani nepievīla. Tās nav perfektas, bet nav arī sliktas. Nepatika ēnu krītainā konsistence, kuru var labi novērot bildē uz manu pirkstu galiem, bet pigmentācija gan nav slikta. Ja izmantosi normālu acu ēnu bāzi, tad paleti var lietot. Ļoti simpatizēja informācija mājas lapā par to, ka viņi ir cruelty free. Tas nozīmē, ka kosmētika netiek testēta uz mazajiem, mīļajiem un pūkainajiem dzīvnieciņiem.

Tas arī šoreiz viss. Vai varbūt vēlies redzēt šāda veida informāciju arī video formātā? 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s