ALTERRA KOSMĒTIKAS “TESTA” PIRMĀ DAĻA

Šo rakstu gribēju izveidot jau kādu laiku, bet bija mazliet jāpaciešas, kamēr beidzas mans ierastais sejas krēms, kuru noteikti nepārspēs neviens cits, bet mēģināts nav zaudēts.

Tātad manās rokās nesen nonāca Alterra kosmētikas līnijas produkti.

dsc_0567

Micelārais ūdens, krēms ādas kopšanai, nakts krēms, sos pūtīšu krēms. 

Micelārais ūdens nepatika. Izmēģināju divas reizes. Koda sejas ādā un acīs. Es uzskatu, ka tas ir pirmais rādītājs, ka produkts nav jālieto! Pūtīšu krēmu bija visnotaļ sarežģīti testēt, jo pūtīšu man īsti nav (ceru, ka nepiesaukšu). Ja arī kādreiz kāda uzmetas, tad tas ir cukura pārdozēšanas pēc. No tām tieku vaļā pūtīti sausinot un piedomājot pie kūku apēstā daudzuma. Šo produktu iedošu patestēt kādam ar izteiktākām pūtīšu problēmām un kādā citā ierakstā mēģināšu par to pastāstīt. Jā, vispār būs jāveido ieraksts par pūtītēm! Nezinu kad, bet būs!

Labākas atsauksmes man ir par krēmiem. Lietoju tos jau kādas četras dienas. Un tagad man ir viedoklis. Runāšu par abiem vienlaikus, lai ieraksts nesanāk baigi garais.

kremi

Ja krēms manu sejas ādu nepadara sarkanu, un tas nesāk man dedzināt seju, tad tas jau ir liels pluss. Šie krēmi pārsteidzošā kārtā to nedara, tas varbūt dēļ +/- dabiskā sastāva, bet tagad jau lielākoties visi dievojas par dabiskajiem un eko sastāviem. Nezinu, kā tur patiesībā ir, bet seju tik tiešām nekairina. Krēmiem ir ļoti bieza konsistence, un tie savā būtībā ir ļoti identiski. Lielākā atšķirība ir smarža. Vakara krēmam tā ir ļoti maiga, kas ir loģiski, jo ar izteiktām smaržām uz sejas būs grūti aizmigt, bet dienas krēms atkal izceļas ar ļoti spēcīgu smaržu, bet ne sliktu. Tā, protams, varētu būt mazliet mierīgāka, bet man netraucē, jo, krēmam iesūcoties, smarža gaist. Biezās konsistences dēļ krēms ādā neuzsūksies uz sitiena, būs jāuzgaida. Ar šo ļoti uzmanīgam jābūt ziemas periodā, jo kārtīgi neuzsūcies krēms aukstā gaisa dēļ var sasalt uz sejas. Nekādus apdraudējumus tas momentā nenodarīs, bet ilgtermiņā āda var sākt protestēt.

Par pozitīvu faktoru var uzskatīt arī šo produktu cenu. Es precīzu nepateikšu, bet bieži esmu veikalos Drogas redzējis akcijas šai kosmētikas līnijai.  Visā visumā krēmi pašlaik šķiet ļoti labi un lietojami, bet kā būs pēc nedēļas?

untitled-1

Pašlaik mana sejas āda izskatās šādi (nofilter alert :D). Problēmas ir ar zonu ap degunu un vaigiem. Tās zonas mēdz būt apsārtušas un mazliet sausas. Šī ieraksta otrā daļa būs pēc nedēļas, tad arī noskaidrošu, vai šis krēms uzlabo manu ādas stāvokli, vai arī vienkārši nepadara to sliktāku.

Apsolos nedzert vīnu un neēst kūkas, jo, kā mēs visi zinām, šīs lietas sejas ādai neglaimo.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s