KUR ES PĒRKU SMARŽAS?

Man nav konkrētas smaržas, kuras pērku regulāri. Nu labi, ir dažas, kuras šad un tad atkārtoti nopērku, bet pa lielam, man patīk katru reizi meklēt jaunus aromātus, lai nepaliek garlaicīgi pašam un cilvēkiem, kuri mani šad un tad paosta. 😀

Kādreiz smaržas pirku veikalā 220.lv, bet tad papētīju visu mazliet dziļāk un sapratu, ka viņu atlaides nemaz nav nekādas atlaides. Protams, ja salīdzina vēl uz citu veikalu fona, tad pie viņiem ir lētāk un izdevīgāk.

Bet kur tad es pērku smaržas pašlaik? Es atklāju mazu interneta veikalu (tas arī eksistē dzīvē, bet internetā vieglāk) magicdeals.lv.

Ar ko tad magicdeals.lv ir tik īpaši? Viņi ir īpaši ar to, ka ir iespējams iegādāties lielos smaržu testerus, kuri sanāk krietni lētāki. Kāpēc lētāki? Tāpēc, ka tie ir testeri, kuri veikalos netika izmantoti un tiem nav korķīša, vai oriģinālās kastītes. Šad un tad laimējas un tu tiec arī pie korķīša, vai arī kastītes, bet abi kopā parasti nav. Par korķīšiem žēl, bet par kastīti galīgi nav žēl, jo smaržu iepakojumus tik un tā uzreiz metu ārā. 🙂

Kāpēc es izveidoju šo rakstu? Tāpēc, ka cilvēki bieži jautā man šo jautājumu, jo nesaprot kā es tik bieži pērku tās smaržas. Bet kā lai nepērk? Salīdzināsim Burberry Brit Splash edt 100 ml. Veikalā 220.lv šī produkta cena ir 34.90 €, bet magicdeals.lv šī pašas smaržas, bet bez iepakojuma un iespējams korķīša maksā 17.90 €.  Paco Rabane Invictus edt 150 ml veikalā 220.lv maksā 85 €, bet magicdeals.lv šīs pašas smaržas piedāvā pa 59.90 €.

Mums ir jāsaprot, ka bieži pārmaksājam par iepakojumu. Ja ir iespēja par to nepārmaksāt, tad es izvēlos šo variantu.

Untitled-1.jpg

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s