DĪVAINIE INTERNETA SKAISTUMA PRODUKTI + VIDEO VOL.2

Ir pienācis laiks otrajam rakstam par dīvainajiem interneta skaistuma produktiem! Šoreiz mazliet vairāk produktu un ar video bonusu beigās. Video vairāk lai pasmietos par mani un es pats par sevi. Šad un tad tā vajag. 🙂

Bet nu labi, ķeršos klāt pašiem produktiem.

Sākšu ar uzacu trafaretiem, jo uzacis ir vitāli nozīmīgas un svarīgas!

untitled-2

fdfdfd.jpg

Par šiem noteikti ir dzirdējuši daudzi. Tie palīdz izveidot uzacu formu daudz vienkāršāk. Trafareti savu funkciju pilda. Tie strādā tik tiešām kā trafareti. Es uz savām uzacīm tos izmēģināt nevarēju, jo man ir diezgan biezas un tumšas uzacis, bet šie trafareti ir ļoti sīciņi. Tas varbūt tāpēc, ka no Ķīnas? Esmu dzirdējis, ka tur cilvēki paši par sevi mazāki, bet varbūt tas ir kārtējais saklausītais stereotips. Savu funkciju pilda, ja sameklē trafaretu ar sev derīgu formu, tad tik tiešām ikdienā var lietot. 🙂 Pateicoties silikona materiālam, tie ļoti labi turas pie sejas. Šo produktu iesaku izmēģināt.

Nākamais produkts ir dīvaini pan sticks no ebay.com dzīlēm

Untitled-5.jpg

Šie manā uztverē ir liels, liels NĒ. Šausmīgi produkti. Tie vārda tiešākajā nozīmē smird. Nu, nav tiem labs aromāts. To smarža atgādina krītiņus, vai kādu krāsu, ar kuru tiek krāsotas sienas. Konsistence arī kā krītiņiem, nav iespējams iztušēt, un, ja tušē, tad galarezultāts atgādina kādu ādas slimību. Ja atrodat šādus interneta dzīlēs, tad nepērciet. Nav to vērts. Aizejiet labāk uz kādu normālu veikalu, jo šādi produkti ir atrodami par tik tiešām labām cenām tajās pašās Drogas, piemēram, no firmas Maxfactor, bet ja gribās ko smalkāku, tad papēti MakeUpForEver, vai Kryolan piedāvājumu.

Savāda zila lūpu krāsa dīvainā iepakojumā

Untitled-3.jpg

Šī zilā lūpu krāsa nebūtu nemaz tik slikta, ja tā nededzinātu lūpas. Varbūt es pirms testēšanas lūpas biju mazliet pamocījis arī iepriekš, bet tas tik un tā nenozīmē, ka lūpu produktam ir jārada dedzinošas sajūtas. Tonis jau pats par sevi smuks, bet savu solīto funkciju nepilda. Nav noturīga. Uzklāt to ir ļoti grūti, pateicoties aplikatoram un lūpu krāsas konsistencei. Iepakojums šim produktam ir ļoti aizdomīgs. Tas atgādina asinsanalīžu pudelīti, vai kādu citu analīžu…

Šo produktu arī neiesaku. Labāk nopērc kādu no NYX produkcijas. Lūpas nededzinās, produkts nebūs testēts uz dzīvnieciņiem, un visi būs priecīgāki.

Mākslīgās skropstas ar gliteriem

Untitled-1.jpg

Šīs ir vizuāli ļoti simpātiskas mākslīgās skropstas, jo spīdīgas un spīdīgs mani vienmēr ir piesaistījis. Mazliet kā žagata, vai ne? Šīs savā būtībā nav sliktas. Priekš kādas tematiskās bildēšanas pat būtu baigi smuki. Ir mazliet cietākas, bet tas šādām skropstām ir normāli, jo tās ir dekoratīvas. Šādas skropstas nav domātas ikdienas nēsāšanai. Ja interneta plašumos uzej ko šādu un ļoti lētu, droši vari nopirkt. Noderēs! 🙂

Mākslīgo skropstu komplekts

Untitled-4.jpg

Šādus skropstu komplektus noteikti visi ir redzējuši. Tie ir ļoti vilinoši, jo par lētu naudiņu var tikt pie daudz skropstām. Esmu dzirdējis, ka ir ļoti labas un ļoti sliktas. Es šoreiz esmu ticis pie ļoti sliktām. Tās ir cietas, ļoti gumijotas. Ja tādas būtu jālīmē pie acīm, tad plakstiņiem būtu ļoti smaga sajūta.  Šīs lietot arī varētu gadījumos, ja ir kāda tematiskā ballīte vai kas tāds, jo ikdienā šādas būs ļoti grūti nesāt. Es šādiem skropstu komplektiem došu vēl kādu iespēju, jo gribu atrast to labo un foršo skropstu komplektu. Cilvēki stāsta, ka tādi esot. Ticēšu! Bet tieši šos neiesaku.

Technic acu ēnu palete –Fashionista 😀

Untitled-6.jpg

DSC_0095.jpg

Neatceros kur pirku, bet šīs nebija no ebay.com un citiem. Bet nu labi, ja kādam interesē, tad droši var man pajautāt, un es pameklēšu. Šī palete vizuāli ir smuka, mazliet atgādina dažu citu firmu paletes, bet par tām te nerunāsim. Ēnām pigments ir, bet atkal ir tā problēma ar ēnu miltaino konsistenci. Tas ir ļoti nepatīkami, ja gribas izveidot tumšu dūmakaino acu krāsojumu, jo visa seja būs noklāta ar tumšo ēnu pārpalikumiem. Par šo firmu, protams, esmu dzirdējis un tiem ir labi produkti, bet šķiet šīs ēnas nebūs vienas no tiem. Visā ēnu paletē ir divi lietojami toņi, kurus var izmantot acu krāsojuma gaišākajās vietās. Piemēram, acu kaktiņā vai zem uzacs. Ar ēnu bāzi pigments būs lielāks, bet tas jau normāli. Priekš kolekcijas ir labas, bet ikdienā nelietošu, jo ir taču daudz citu labāku acu ēnu.

 

Un šeit beigās video, kur runāju par šiem produktiem. Lai jautra skatīšanās! 😀

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s