ALTERRA KRĒMU “TESTA” OTRĀ DAĻA

Par šo produkciju mazliet runāju ierakstā, kuru var izlasīt spiežot šeit. Tajā ierakstā nonācu pie secinājuma, ka jātestē ir krēmi. To arī visu šo laiku esmu darījis, un man tagad ir viedoklis. Viss, ko stāstīšu ir individuāls, jo katram sejas āda un āda kopumā ir unikāla. Kas vienam der, otram atkal var nederēt pilnībā.

Tātad, testēju šos divus krēmus. Sarkanais krēms ir ikdienai, bet zaļais krēms – vakaram.

kreemi

Sākšu ar labo. Zaļais vakara krēms ir kolosāls! Konsistence patīk. Tam nav izteiktas smaržas, un šim krēmam sastāvā ir alveja, kas manai sejai vienmēr ir tīri labi patikusi. Sejas āda, lietojot šo krēmu, tik tiešām uzlabojas un tiek “dziedināta”. Tas ādu ļoti labi mitrina, kas šajā laikā ir ļoti vajadzīgs, jo dzīvokļus kurina, un gaiss ļoti sausina mūsu ādu. Nemaz nerunāšu par laika apstākļiem, jo tie arī ir tādi, kad seja prasa pastiprinātu kopšanu. Šis krēms man personīgi neradīja nekāda veida alerģiskas reakcijas. Āda nekļuva sarkana, nebija dedzinošu sajūtu un tādā garā. Šo krēmu iesaku tik tiešām pamēģināt. Es to lietošu un, iespējams, iegādāšos vēl. Tik tiešām ir labs!

Bet ja jārunā par negatīvām lietām, tad tas ir sarkanais dienas krēms. Mana sejas āda nesadraudzējās ar šo krēmu. Sākumā likās cerīgi, bet, krēmu lietojot ilgāk, mana seja sāka reaģēt ar izteiktu apsārtumu un dedzinošām, niezošām sajūtām. Tas ir dienas krēms, tāpēc tas tik tiešām nav forši, ka sejas āda pa dienu ir apsārtusi, jo tomēr sanāk doties ārā un seju rādīt cilvēkiem. Dekoratīvo kosmētiku ikdienā nelietoju, ar ļoti retiem izņēmumiem, protams. Un šis laiks bija izņēmums. Palīgā nāca zaļais korektors un viegls “bb” krēms. Negribu izskatīties pēc “Instagram” puišiem, kuri pārspīlē ar highlighter (mirdzums, sejas izgaismotājs) lietošanu. Es nesaku, ka tas man nepatīk. Ir jau smuki! Bet nu manā gaumē īsti tas nebūs, bet nu par šo tēmu kādā citā ierakstā pastāstīšu. Offtopic alert. 😀

Pieļauju, ka alerģiskā reakcija radās no spēcīgā aromāta, jo šis krēms tik tiešām ļoti spēcīgi smaržo. Saldskābs aromāts. Pēc krēma uzklāšanas, vannasistaba kādu momentu smaržo pēc šī krēma. Man šķiet, ka tas nevar būt labi nevienam ādas tipam. Labāk jau mazāk smaržīgas lietas likt uz sejas. Vienīgais pozitīvais faktors šim krēmam ir konsistence. Krēmam iesūcoties seja nepaliek spīdīga. Sanāca tāds kā apburtais aplis. Ar dienas krēmu sejas ādu mazliet pabojāju, bet ar vakara krēmu atkal mazliet dziedinu…

Varbūt mana sejas āda ir pārāk kaprīza, es nezinu, bet sarkano krēmu neiesaku. Toties, ja gribās labu nakts krēmu, tad zaļo krēmu gan var pamēģināt. Man ļoti patīk! 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s