MANS ANDROID APLIKĀCIJU TOP 5

Man grūti iedomāties savu dzīvi bez viedtālruņa. Tas atvieglo ikdienu, komunikāciju un informācijas atrašanu. Padalīšos ar savām TOP5 android aplikācijām. Pieļauju, ka visas arī ir iespējams lejupielādēt apple telefonos, bet precīzi nepateikšu. Varu arī samelot. Apple telefonu nelietoju, jo pirms daudz gadiem mans viedtālruņu laiks sākās tieši ar android telefonu. Esmu pieradis! Varbūt, ja manā īpašumā nonāktu apple telefons, tad domas mainītu, nezinu. 🙂

Topā neiekļaušu populārās aplikācijas, kā facebook, instagram un citas.

1. Tā noteikti būs Candy Camera. Ļoti daudz filtru un ērta lietošana. Esmu mēģinājis arī citas kameru aplikācijas, bet šī šķiet vispatīkamākā. Aplikācija ir par brīvu, bet ir funkcijas, kuras ir par maksu, tiesa, bez tām var arī iztikt. 🙂 Ja patīk bildēt ar telefonu, tad papildu kameras aplikācija ir tik tiešām vajadzīga.

2NoCrop priekš instagram un citām vietnēm. Princips ir vienkāršs. Ja patīk instagram likt bildes, kas ir to oriģinālajos izmēros, nevis klucīšos, tad šī aplikācija noderēs. Viegli lietojama, bet ar daudz kaitinošām reklāmām. Ja spēj ignorēt reklāmas, tad viss būs labi un telefonu pret sienu nemetīsi.

3. Pēdējā laikā maz lietoju, bet trešā vieta tiek aplikācijai Boomerang. Ļoti forša un maza programmiņa, ar kuras palīdzību var izveidot dažu sekunžu īsi video, kurš man šķiet, beigās izskatās pēc kā līdzīga GIF klipiņiem. Praktiska pielietojuma nav, bet ja patīk izklaidēties šādā veidā, tad iesaku.

4Zedge. Šo aplikāciju esmu atradis kā ērtāko priekš telefona personalizēšanas. Smukas ekrāna tapetes, zvanu toņi utt. Šāda veida aplikāciju ir ļoti daudz, bet ja nespēj izvēlēties, tad šo var pamēģināt.

5. Kā piekto likšu Dropbox. Ļoti ērti no datora dabūt bildes telefonā + strādā arī kā failu glabāšanas vietne. Ja lieto instagram un bildes bildē ar fotoaparātu, nevis telefonu, tad šis atvieglos visus procesus. Vismaz man atvieglo. 🙂

Topā neiekļaušu, bet pieminēšu Bite Datumērs. Šī ir aplikācija, ar kuras palīdzību ļoti ērti sekot līdzi rēķina izmaksām un patērētajiem megabaitiem. Ja izmanto Bites pakalpojumus, tad šī aplikācija būs ļoti noderīga.

Topu varētu veidot arī garāku, bet šķiet, ka šīs aplikācijas ir galvenās, kuras tik tiešām atvieglo dzīvi un liekas izklaidējošas. Telefonā ir arī citas aplikācijas un dažas spēles, bet par tām nerakstīšu, jo spēles jau baigā gaumes lieta. Kādam patīk solitaire, citam pokemoni. 😀

 

 

Advertisements

One Comment Add yours

  1. Saiva saka:

    Noteikti iesaku VSCO. Neko labāku nevaru iedomāties. Daudz labu filtru!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s