URBAN DECAY NAKED BASIC: FAKE VS REAL

Savā blogā sāku jaunu rubriku: FAKE VS REAL. Šajos bloga ierakstos salīdzināšu divus it kā vienādus produktus, bet viens no tiem ir pakaļdarinājums. Kā tad tur īsti ir? Vai vērts pirkt kaķi maisā? Šajos ierakstos mēs to mēģināsim noskaidrot.

Šķiet, ka visi dekoratīvās kosmētikas apsēstie un varbūt ne tik apsēstie ir dzirdējuši par “Urban Decay” kosmētiku. Acu ēnu paletes ir viens no viņu ejošajiem produktiem. Vēl ļoti populāri ir grima fiksatori, acu ēnu bāzes un vēl šis un tas. Jebkurā gadījumā, šīs kompānijas kosmētika ir laba un nu jau pārbaudīta vērtība! Iesaku šo un to pamēģināt. Varu galvot, ka vīlies nebūsi.

Pirmajā FAKE VS REAL bloga ierakstā apskatīšu Urban Decay Naked Basic acu ēnu paletes. Tā ir maza un kompakta palete ar toņiem, kuri ir lietojami ļoti plašās dzīves situācijās. Var izveidot tumšu dūmakaino acu krāsojumu un arī ļoti vieglu dienas grimu. Pie īstās paletes tikt ir ļoti viegli. Tās var iegādāties “Douglas” veikalos par 28,99 €. Personīgi es to iegādājos “Douglas” interneta veikalā, bet pakaļdarinājumus ļoti plašā klāstā var pasūtīt no ebay.com un aliexpress.com. Atliek tikai pameklēt vai paskatīties, ko cilvēki raksta šo iepirkšanās grandu facebook “fanu” lapās. Es pakaļdarinājumu nepasūtīju no interneta, bet veiksmīgi atradu iekš andelemandele.lv un samaksāju 5 €.

Es nekādā veidā neatbalstu pakaļdarinājumus, bet interesē taču, kas tam lācītim vēderā! 

Ķeramies klāt pašām paletēm un to salīdzināšanai. Šajā bildē var apskatīt, ka tīri vizuāli paletes ir līdzīgas, bet ne identiskas. Palešu toņi nesakrīt un ja ieskatās, tad arī burti, ļoti minimāli, bet atšķiras. Kvalitātes ziņā pakaļdarinājums ir ļoti veiksmīgs. Pēc taustes, svara un izmēra šķiet pilnīgi identisks.

FAKERAL2.jpg

Paletes otrā puse gan ir mazliet atšķirīgāka. Lielākā atšķirība ir tā, ka pakaļdarinājumam nav koda un informācija saka, ka mēs netestējam uz dzīvniekiem. Tā arī ir taisnība, ka netestē uz dzīvniekiem, bet oriģināls šo informāciju uz iepakojuma neraksta. Pārējās atšķirības ir burtu izvietojumā. Sīkāk visu var apskatīt bildēs.

FAKERAL4.jpg

fakeral5

Bet kas tad pašam lācītim vēderā? Atvērtā veidā paletes izskatās līdzīgas, bet toņu atšķirība jau ir redzama ar neapbruņotu aci. Tie ir galīgi nepareizi. Vismaz toņu nosaukumi sakrīt, bet pats burtu šrifts ļoti, ļoti minimāli atšķiras.

FAKERAL3.jpg

Grandiozākā atšķirība ir toņu pigmentācijā. To jau paredzēju pirms pakaļdarinājuma iegādes. Pakaļdarinājumam gaišie toņi ir ielikti tīri dekorācijas pēc, jo tiem nav pilnīgi nekādas pigmentācijas. Tāda sajūta, ka tur ir ar medicīnisko spirtu sapresēti milti, kuri nekādā veidā no sevis nespēj izspiest pat minimālu toņa klātesamību. Mazliet pigmenta ir diviem tumšākajiem toņiem. Ar uzsvaru uz mazliet un mazāku uzsvaru uz pigments, jo par pigmentu to īsti nevar nosaukt. Pakaļdarinājumu ēnu konsistence ir ļoti nepatīkama. Tā veļas tādos kā kunkulīšos, ja produkts tiek likts uz ādas. Bildē var apskatīt un salīdzināt pigmentāciju. Atšķirība uz visiem simts procentiem!

RAELFAKE.jpg

Rezumējums ir tāds, ka labāk piemaksāt 20 € un savā īpašumā iegūt ļoti labas kvalitātes produktu ar labu pigmentāciju, citādi nopirksi vien to kaķi maisā. Šo pakaļdarinājumu droši varētu lidināt miskastē, jo pielietojumu tam neredzu, bet es to nedarīšu, jo esmu apsēsts kosmētikas kolekcionārs. 😀

Ko jūs domājat par pakaļdarinājumiem? Vai ir sanācis nopirkt kaķi maisā? 

 

Advertisements

4 Comments Add yours

 1. Elina saka:

  Man ir ari Urban Decay liela Naked 2 palete pakaldarinajums, kas nemaz nav tik slikts! Ir ari ar ko salidzinat, jo man ir originala Naked 3! Feikam pigmentacija ir laba, kvalitate ari tiri nekas, biju patikami parsteigta! 🙂

  1. cilvekberns saka:

   Nu tad Tev ir paveicies! 🙂 Vienīgi, mazliet nebaida nezināmais sastāvs? Ķīnā jau nekādu regulāciju īsti nav. Nav arī regulāciju saistībā ar testēšanu uz dzīvniekiem. 😦

 2. Guna Gintere saka:

  sievietei virieša roka?:D

  1. cilvekberns saka:

   Šo blogu rakstu es Elvijs. Esmu mācījies par grima mākslinieku, tāpēc testēju kosmētiku, bet vairāk jau laikam nav jēgas jums ko skaidrot! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s