ĪSUMĀ PAR STOKHOLMAS APCIEMOŠANU

Pavisam nesen biju Stokholmā. Ļoti neparedzēts brauciens, bet priecājos, ka aizbraucu, jo bija ļoti jauki. Braucu kopā ar divām draudzenēm, kas šo visu braucienu padarīja vēl kolosālāku. Tagad vēl mazliet smadzenes nav apradušas ar situāciju, ka vairs neatrodos uz kuģa un jūrā, bet ceru, ka šie simptomi pazudīs, un drīz nejutīšos tā, it kā ļoti lielā ātrumā būtu izdzēris divas vīna glāzes ar “kaudzīti”.

Braucām ar kuģi “Isabelle“. Tas laikam skaitās kruīza kuģis. Mazliet jūs apbēdināšu tagad, jo tas nav tāds kruīza kuģis, kādus mēs redzam seriālos un filmām. Tas ir kas pavisam cits, bet, ja patīk deviņdesmito gadu šarms un līdzi ir pietiekoši daudz vīna, tad viss rādās ļoti saulainos toņos. Kruīza izklaides programma ir tik slikta, ka tā sāk likties ļoti jautra un patīkama. Ieejot kuģī mūs sagaidīja sieviete salaveča kostīmā. Ļoti mīļi!

stokholma1

Mums Latvijā ir diezgan švaki ar veikaliem. Šeit nav “Sephoras“, šeit nav tādu īstu komiksu veikalu, bet Stokholma šos veikalus un vēl daudzus citus piedāvā. Ļoti žēl, ka šis brauciens iekrita tādā laikā, kad lielu daļu naudas jau biju iztērējis melnās piektdienas ietvaros, bet nu ar pilnīgi tukšām rokām neatgriezos. Pabaroju savu iekšējo kosmētikas atkarību un savu iekšējo komiksu gīku.

Veikalā “Sephora” gribēju nopirkt visu iespējamo. Tam ir divi pamatojumi. Pirmais, noteikti ir tāds, ka šī bija mana pirmā saskarsme ar “Sephora” veikalu, un otrais noteikti ir tas, ka “Sephora” piedāvā ļoti daudz brendus, kurus pagaidām vēl nav iespējams iegādāties Latvijā. Diemžēl, tieši tās preces, kuras biju iecerējis pirkt nebija pieejamas, jo laikam svētku laiks darījis savu un ļoti daudz kas bija izpirkts. Veikalā iegādājos Kat Von D fearless favorites lip & liner set. Par to sīkāk pastāstīšu atsevišķā bloga ierakstā.

stokholma3

Apmeklējām arī slavenos komiksu veikalus. Bijām divos. Pirmais “Comic Heaven“, tāds maziņš, vairāk specializējas tieši uz “Marvel” un “DC” komiksiem un to atribūtiku. Tur neko nepirkām, jo zinājām, ka dosimies arī uz “Science Fiction Bokhandeln“. Tas ir ļoti liels veikals, divos stāvos. Tur ir iespējams iegādāties gandrīz visu. Katrai gaumei! Iegādājos kafijas galdiņu grāmatu par “DC” komiksu tēliem. Ļoti koša, foršas ilustrācijas un cena arī normāla. Ja nemaldos, tad par grāmatu samaksāju 169 kronas.

dsc_0088

stokholma2

Manas ceļabiedrenes noteikti gribēja apmeklēt veikalu “Monki“. Tas ir viņu vietējais veikalu tīkls. Gluži kā “H&M“. Cenas labas, kvalitāte precēm izskatījās tāda pati kā “H&M“. Veikali ļoti koši un forši noformēti. Iesaku apmeklēt, pat ja neko tur nepirksi. Manas ceļabiedrenes tika pie smukām cepurēm un vēl šādiem un tādiem nieciņiem. Visiem gribējās apmierināt savus iekšējos iepirkšanās rūķus! Zemāk abas draudzenes. Krēslas džemperim nav nekāda sakara ar “Monki” veikalu. 😀

fffff

Pati Stokholma patīkama. Ļoti žēl, ka pilsētā pavadītais laiks bija ierobežots, jo bija jāskrien atpakaļ uz kuģi. Gribējās apskatīt vēl daudz vietu un lietu. Bet tas jau nozīmē tikai to, ka Stokholmā būs jāatgriežas uz ilgāku laiku un ar pilnāku maku. Stokholma, gaidi mūs atpakaļ! 🙂

untitled-1untitled-5untitled-2untitled-3untitled-4untitled-10untitled-9untitled-8untitled-7untitled-6

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s