PIXIE LOTT MATU KRĪTIŅI

Labi, mēs visi zinām, ka matu krītiņi nav nekas jauns, bet man jaunums bija tas, ka pirms dažām dienām šos matu krītiņus atradu piemājas “Drogas” veikalā. Tos ir “veidojusi” dziedātāja Pixie Lott. Neesmu nekad viņu klausījies, bet, domāju, kādu populārāko dziesmu esmu dzirdējis, staigājot pa veikaliem, piemēram! Bet kādi tad ir krītiņi?

Untitled-6.jpg

Smuki toņi, jauks iepakojums. Sola, ka ar šo krītiņu palīdzību var tikt pie maiga toņa. Sola arī to, ka strādās uz sausiem un slapjiem matiem. Sausos matos liktais tonis turēsies vienu dienu, bet slapjos matos ilgāk. Es mēģināju likt sausos matos, bet pigments krītiņiem nav tik spēcīgs. Un mani mati, šķiet, ir par tumšu, bet mitros matos krāsa nolasās un ir redzama. Noturība normāla, ja nav niķis visu laiku bakstīt matus. Es savus matus bakstu, tāpēc pēc kāda momenta krītiņu toņus biju noberzis nost. Nepatīk tas, ka krītiņi matus tomēr mazliet salipina kopā, bet to es jau gaidīju, tas mani nešokēja.

Untitled-7.jpg

Ja gribas veikt eksperimentus vai jādodas uz kādu ballīti, kur prasās citu matu toni, tad šis noderēs. “Drogas” veikalos pašlaik šo produktu var nopirkt par labu cenu. Ja atmiņa neviļ, krītiņi maksāja ap pieciem eiro. 🙂

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s