JEFFREE STAR BEAUTY KILLER : FAKE VS REAL

Esmu atpakaļ ar nākošo ierakstu, kurā salīdzināšu Jeffree Star acu ēnu paleti ar šīs paletes pakaļdarinājumu. Par oriģinālo rakstīju ierakstā, kuru var izlasīt, spiežot šeit. Salīdzināšu šīs paletes vizuāli un salīdzināšu arī pašu acu ēnu pigmentāciju.

Sāksim ar paletes iepakojuma priekšpusi. Abām tie ir ļoti līdzīgi, bet ar dažām atšķirībām. Pirmais, ko pamanīju, bija tonis. Oriģinālajai paletei tas nav tik spilgts. Ir arī pāris atšķirības paletes sīkajā tekstā.

Untitled-4.jpg

Iepakojuma aizmugurē atšķirību ir vairāk. Oriģinālajam ir svītrkods, informācija par ražotājvalsti, saites uz youtube.com un instagram kontiem. Bildēs visu var apskatīt sīkāk.

Untitled-5.jpg

Uz vienas no oriģinālās paletes iepakojuma malas ir sērijas numurs, bet pakaļdarinājumam šāda sērijas numura nav, kas manā uztverē, ir pat ļoti loģiski.

Untitled-2.jpg

Tagad ķersimies klāt pašai paletei. Vizuāli līdzīga, bet ir dažas smieklīgas atšķirības. Pirmkārt, palešu toņi nesakrīt. Otrkārt, ja kārtīgi papēta, tad burtu šrifts mazliet atšķiras.

Untitled-6.jpg

Smieklīgākā atšķirība ir tekstā zem logo. Oriģinālajai vārds cosmetics ir uzrakstīts pareizi, bet pakaļdarinājumam, tas ir uzrakstīt kā cosmeticsz. 😀 Šis man liekas ļoti uzjautrinoši. Vai ķīnieši to dara speciāli? 😀

Untitled-3.jpg

Otrajā paletes pusē vajadzētu būt produkta sērijas numuram, bet pakaļdarinājumam tāda nav.

untitled-7

Paletes iekšpusē vizuālu atšķirību ir daudz. Pakaļdarinājumam zelts reāli dzeltens, ir drukas kļūda ēnas nosaukumam “BLACK RAINBOW”, tas ir uzrakstīts kā “BLACK HAINBOW”. 😀

Untitled-8.jpg

Untitled-1.jpg

Pakaļdarinājum acu ēnu paletei ir izteikta ķīmiska smarža. Es to varētu salīdzināt ar sadzīves ķīmijas aromātu. Tas man liek domāt, ka viltotās ēnas uz acīm likt nevajadzētu, ja vien negribas palikt bez acu āboliem.  Zemāk bildes ar ēnām uz rokas. Pakaļdarinājumam pigmentācija minimāla, konsistence miltaina, bet oriģinālās ēnas ir ļoti pigmentētas un to konsistence ir jauka un “krēmīga”.  Šķiet, ka bildes runā pašas par sevi un vairāk neko neteikšu.

Untitled-9.jpg

Vai tev ir bijusi pozitīva pieredze ar kosmētikas pakaļdarinājumiem? 

 

2 Comments Add yours

  1. Biju pasūtijusi kādu laiku atpakaļ Jeffree Star Liqid lipstick oriģinālo, un tad nolēmu, japatestē arī fake, tā arī iegādājos fake no aliexpress. Un godīgi sakot fakAM krāsa tikai minimāli atšķīrās, un man pat fake patika labāk, lai cik jocīgi tas nebūtu, bet- konsistenece labāka, full coverage, nesmird, nav lipīga vai super sausa uz lūpām un galvenais, ļoti viegli nāk nost. Un vairāk reizes atjaunojot dienā, nepaliek kā bieza masa uz lūpām. 🙂 Nu par sastāvu tā jau ir cita runa..

    1. cilvekberns saka:

      Man arī ir viņa vienas lūpu krāsas pakaļdarinājums, kurš nav slikts, bet par to neko nevaru rakstīt, jo neesmu testējis oriģinālu! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s