DĪVAINIE INTERNETA SKAISTUMA PRODUKTI VOL.4

Nu jau ceturtais ieraksts par dīvainajiem interneta skaistuma produktiem. Ko tad šoreiz pamēģināju? Pamēģināju ļoti dīvainus interneta skaistuma produktus! Ha.ha.ha

Melnās sejas maskas

Konkrēti šīs ir paredzētas likt tikai uz deguna, bet interneta vidē ir iespējams iegādāties līdzīgas, kuras domātas likt uz visas sejas. Šīs ir mazās paciņas, bet ar mazo paciņu saturu pietiek veseliem trim vai pat četriem deguniem. Man nav tik daudz degunu, tāpēc pārējo paciņas saturu saliku uz citu cilvēku deguniem. Šo masku izmēģināja arī mana māsa, viņai viedoklis bija ļoti neitrāls, jo maska uz viņas deguna nedarīja nekādus lielos brīnumus. Nezinu, vai radniecīgās saites, bet uz mana deguna šī maska arī nedarīja neko acīm redzamu. Tai pēc būtības ir jātīra un jāsamazina poras. Smarža šim produktam ir ļoti īpatnēja, jo šad un tad tā atgādina PVA līmes saržu, bet citos momentos kosmētikas produktu “klasisko” aromātu. Pati maska uz deguna ir jātur trīsdesmit minūtes, vai mazliet ilgāk, ja vēl nav pilnībā nožuvusi. Šīs maskas ir ļoti lētas. Šķiet, ka viena mazā paciņa maksāja pāris centus.

Untitled-1.jpg

Untitled-2.jpg

Gliemežu acu maska

Man ļoti nepatīk gliemeži, dažos dzīves posmos man pat no tiem ir bijis bail, bet šis produkts man patiešām patika! Uz paciņas viss bija rakstīts svešvalodā, tāpēc nespēju saprast, cik ilgi šie objekti uz acīm jātur, bet turēju kādas piecpadsmit minūtes. Ļoti atsvaidzinoša un tik tiešām noņēma nost rīta aizpampumu no acu zonām. Smaržo labi. Neesmu ostījis īstus gliemežus, bet garantēju, ka tie noteikti nesmaržo vispār, un, ja smaržo, tad noteikti ne patīkami. Sākumā bija mazliet paranoja, jo pašas plāksnītes pēc konsistences atgādināja mitrus, mazliet izkāmējušus kailgliemežus. Es noteikti šo produktu pasūtīšu vairumā, jo tik tiešām ir labs. Un kas ir galvenais? Tas ir ļoti, ļoti lēts.

Untitled-3.jpg

Cola-Coca (Coca-Cola) acu laineris

Labi, acu laineris pats par sevi nav nekas jauns, bet acu laineris šādā veidolā? Ieraudzīju un pasūtīju! Neko daudz jau par šo produktu nevar pastāstīt. Lainera kvalitāte apšaubāma. To var salīdzināt ar “Drogas” veikalu laineriem, kuriem nav pat sava kosmētikas stenda, vai arī ar tiem, kurus var nopirkt centrāltirgū. Tam ir cieta un diezgan masīva otiņa. Smarža arī aizdomīga, jo atgādina sadzīves ķīmijas aromātus. Uzklāt uz acīm var, nekas slikts nenotika,  bet vai vajag? Drogās var nopirkt arī ļoti labus lainerus, kuru cena ir ļoti saprātīga. Man personīgi patīk laineri no firmas “Essence“.

untitled-4

DSC_0445.jpg

Sprtre (Sprite) lūpu krāsa, kura maina krāsu

Šis ir ļoti smieklīgs. Smaržo pēc šī dzēriena un ir veidots kā šis dzēriens. Lūpu krāsa vizuāli zaļa, bet saskarē ar ādu paliek sārta. Šis produkts varētu iederēties “bērnu kosmētikas” klāstā, jo ir smieklīgs, jautrs un topošajām grima karalienēm liksies kā īsta maģija no Harija Potera filmām. Produkts ļoti noturīgs. Es pat teiktu, ka tā ir lūpu tinte, jo lūpas uz visu dienu tiek ietonētas maigi sārtā tonī. Cena arī šim smieklīga. Šķiet, ka maksāja ne vairāk kā divi eiro.

untitled-5

DSC_0450.jpg

Tas arī šoreiz viss. Tiekamies nākamajos dīvaino skaistuma produktu ierakstos!

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s