“JEFFREE STAR BEAUTY KILLER” ACU ĒNU PALETE

Uz melnās piektdienas iepirkšanās maratonu pasūtīju “Jeffree Star Beauty Killer” acu ēnu paleti. Tai bija ļoti laba atlaide, tagad mazliet nožēloju, ka nepasūtīju vēl kādu produktu no šīs kosmētikas, bet noteikti vēl piedzīvošu kādu melno piektdienu vai kārtējo prāta aptumsumu, kurš liek iepirkties.

Tātad, kas ir Jeffree Star? Šķiet, ka ļoti daudzi mani vienaudži šo cilvēku atceras no myspace.com laikiem. Toreiz viņš nodarbojās ar “mūzikas” radīšanu, uzstājās koncertos, pozēja fotogrāfiem un tādā garā. Vizuālais tēls viņam bija līdzīgs kā tagad. Bet tad kādā momentā myspace.com ēra beidzās. Beidzās arī tā vājprātīgā savu profilu personalizēšana ar kustīgām bildēm, iedvesmojošiem tekstiem un tādā garā. Atceraties, vai ne? 😀 Līdz ar šīs ēras beigšanos, Jeffree Star arī uz kādu laiku nozuda, lai pirms gadiem diviem (precizējiet, ja kļūdos) uztaisītu foršu atgriešanos ar savu kosmētikas brendu, youtube kanālu. Un ziniet? Viņam izdevās! Es vēl aiz vien nesaprotu, kā, bet viņš atkal ir tik pat populārs (ja ne vēl populārāks) kā myspace. com laikos.

Bet nu labi, viņam ir kosmētikas firma, kura sākumā ražoja lūpu produktus, bet tagad ražo arī acu ēnu paletes. Man ir viena no acu ēnu paletēm. Gribu mazliet pastāstīt par šo brīnumu.

untitled-1

Palete ir rozā un ar spogulīti. Iekšpusē desmit toņi. Pirmajā acu uzmetienā palete nešķiet praktiska, bet tas košo toņu dēļ, kurus ikdienā varbūt mazāk sanāk lietot, bet ja toņus papēta mazliet ilgāk, tad var nonākt pie secinājuma, ka toņi un to kombinācijas ir pat ļoti labas un “iznesamas”arī ikdienā.

Toņi ir diezgan pigmentēti.  Ar acu ēnu bāzi šīs ēnas varēs “izgaršot” pilnībā. Ēnas diezgan samtainas un viegli pludināmas. Bildē zemāk ir toņi bez acu ēnu bāzes. Kā redzams,”STAR POWDER” tonim pigmentācija nav īpaši laba, savukārt “PRINCESS” un “RICH BITCH” ir diezgan miltaini, ja tā var izteikties. Bet es nedusmojos, jo tie ir izteikti mirdzoši, un toni “PRINCESS” mierīgi var izmantot kā sejas izgaismotāju. Pārējie toņi nav miltaini un  ir ļoti pigmentēti, kas nozīmē to, ka ēnas jālieto ļoti uzmanīgi, citādi var sanākt šmuces. 😀

Untitled-3.jpg

Man mīļākie toņi ir “PRINCESS”, “VIOLENCE”, “RICH BITCH”, “COURTNEY”, “CONFESSION”un “VANITY”. Vispār ļoti kolorīti nosaukumi ēnām, maigi izsakoties. 😀 Bildēs zemāk ir acu ēnas uz manas sejas. Izmantoju toņus “PRINCESS”, “RICH BITCH”, “CONFESSION” un “BLACK RAINBOW”. Savas acis nemāku vairs krāsot, lūdzu nepiesienieties. Gotu laiki man bija ļoti sen. 😀 Jā, un abas acis man bija slinkums krāsot. Ha.

untitled-2Pavasarī Jeffree Star iznākšot jauna acu ēnu palete. Centīšos tikt arī pie tās.

Vai jums ir bijusi pieredze ar Jeffree Star kosmētiku? 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s