“MAKEUP REVOLUTION LONDON” ACU ĒNU PALETES

Gribu pastāstīt par šīs firmas acu ēnu paletēm. Man tādu ir sakrājies daudz, bet izvēlējos šīs, jo tās ir diezgan atšķirīgas savā vizuālajā estētikā un toņos. Abas smukas, bet vai labas? 🙂

untitled-3

Abās paletēs toņi sadalās divās grupās. Vienai grupai pigmentācija ir ļoti laba, bet ir ēnas, kurām pigmentācija nav klātesoša. Dažām ēnām pat īsti nepalīdzēja ēnu bāze. Mani tas nešokēja, jo par šīm ēnām mēs nepārmaksājam. Tās ir ļoti lētas. Šajā gadījumā gan īsti nederēs teiciens, ka skopais maksā divreiz, jo no šīm divām paletēm es ieguvu vairākus foršus acu ēnu toņus, kuriem ir ļoti laba pigmentācija. Zemāk bildēs var apskatīt pašas paletes un toņus, kuriem ir labs pigments.

Untitled-1.jpg

DSC_0112.jpg

Šoreiz izmantoju ne savu roku, jo man uz rokām ir pārāk daudz tetovējumu. Acu ēnas uz manām rokām vienkārši paliks neredzamas. 😀  Bildē var novērot, ka šīm ēnām ir tendence būt mazliet miltainām/kunkuļainām, bet tas īpaši netraucē. Var strādāt un izveidot interesantus acu krāsojumus.

Untitled-2.jpg

DSC_0117.jpg

Šī otrā palete ir labāka. Manuprāt, tajā toņi ir daudz vairāk pietuvināti realitātei un reālajai ikdienas dzīvei. Zemes toņi, neitrālie toņi. Tā ļoti smuki un gaumīgi. Pigmentācijas un ēnu konsistences ziņā šī palete ir daudz labāka, nekā pirmā palete. Šķiet, ka šo paleti izmantošu arī ikdienas vajadzībām, jo vairāki toņi ir tādi, kuru manā ēnu kolekcijā nebija. Esmu ļoti priecīgs par šīs paletes iegādi, jo to ļoti forši var izmantot arī sejas izgaismošanai. Divi zaķi ar vienu šāvienu, tā teikt.

Mazumiņu šīs kosmētikas tagad ir iespējams iegādāties veikalos “Drogas“. Es ļoti ceru, ka ar laiku piedāvājums paliks plašāks, jo pašlaik stendi ir gaužām sīki.

Rezumējumā, šīs paletes ir vērts pirkt, jo tās ir lētas un ar tīri labas kvalitātes produktiem iekšpusē. Noteikti iesaku pamēģināt, ja nepatiks, tad uzdāvināsi mammai, vai kādai tantei no laukiem! 🙂

 

 

Advertisements

2 Comments Add yours

  1. Ieva saka:

    Ja gadās, salīdzini Makeup Rebolution highlighterus: kādu, kas pirkts ne-Latvijā un kādu, no Drogām. Pēc visu guru labajām atsauksmēm nopirku Vivid baked highlighteri tepat LV. Nezinu, kādā Polijas pagrabā ir taisīti tie, ko pie mums sūta, jo ar video redzētajiem pat salīdzināt nevar, glitterains un bez normālas pigmentācijas. Nav jau žēl tos 5€, bet tāpat nepatīkami. Noderētu vēl kāda atsauksme salīdzināšanai.

    1. cilvekberns saka:

      Šāda tipa ieraksts tuvākajā laikā taps. 🙂 Bet ar tiem youtube guru ieteikumiem jābūt uzmanīgam. Jāmēģina paskatīties kādu ne tik populāru guru apskats, jo populārie mēdz slavēt jebkuru firmu, kas sponsorē vai maksā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s