“ANASTASIA BEVERLY HILLS” STICK FOUNDATION

Manās rokās nonāca šī kosmētika. Pasūtīju divu toņu foundation sticks un divas mazās acu ēnas (par acu ēnām varbūt pastāstīšu kādu citu reizi). Kopā samaksāju tuvu simts eiro. Jā, un bija jāmaksā muitas nodeva, kas nebija nekas šokējošs, jo summa pārsniedza pieļaujamo un kosmētika ceļoja no pašas Amerikas! Sūtījums muitā nonāca ļoti ātri, jo tas tiek piegādāts ar ”FedEx“(man vienīgajam ir asociācijas ar vientuļo uz pamestās salas? :D) Muitas procedūra arī gaužām vienkārša. Visu izdarīju online un jau nākamajā dienā paciņu pienesa pie mana dzīvokļa durvīm. 🙂 Šis sūtījums nebija tas lētākais prieks, nenoliegšu. Es zinu, ka šo kosmētiku var pasūtīt no veikaliem, kur nebūtu jāmaksā muitas nodeva, bet uz sitiena šie veikali nepiedāvāja vajadzīgos produktus, tāpēc sūtīju no “Anastasia Beverly Hills” oficiālās mājaslapas.

Papētīju internetā un noskaidroju, ka šī kosmētika ir cruelty free. Tas nozīmē, ka šie produkti netiek testēti uz dzīvniekiem. Ja internets nemelo, tad tas ir jau paliels plusiņš šai kosmētikai. Ir taču tik daudz jokainu cilvēku, uz kuriem to kosmētiku testēt. Jāliek mierā citas dzīvās radības. Ja jau paši lietojam to kosmētiku, tad paši uz sevis arī testējam.

Šajā bloga ierakstā es izmēģināšu šos foundation sticks. Kā tie strādā? Cik ilgi turas uz sejas? Vai tos ir viegli uzklāt? Ja gribas noskaidrot šos faktus, tad droši lasi tālāk. Varbūt būs noderīga informācija.

Vizuāli izskatās šādi. Minimāls dizains, viss tā smuki nostrādāts. Nekas nekrīt uz nerviem.

Untitled-1.jpg

Untitled-2.jpg

Pasūtīju toņus “TAN” un “WARM NATURAL”. Nu, lai būtu divi krasi atšķirīgi toņi, kurus šad un tad varētu izmantot kā sejas konturēšanas palīgus. Uz savas sejas sejas testēšu tikai “WAR NATURAL” toni, jo gribu pārbaudīt šī produkta pamatfunkcijas.

Bildēs zemāk var apskatīt procesu. Sāku ar grima bāzi, to vajadzētu lietot tādā gadījumā, ja gribas ilgāku produkta noturību un smukāku galarezultātu. Kā bāzi izmantoju Kryolan ULTRA UNDER BASE.  Tonis nav īsti manējais, tāpēc bildēs varbūt izskatos mazliet dzeltens, bet priekšstatu par produktu var iegūt.

Untitled-3.jpg

Untitled-4.jpg

untitled-5

Produkts ir tiešām labs. Tas labi klājas un ir ļoti sedzošs. Ar to daudzumu, ko uzliku uz vienas sejas puses mierīgi var noklāt arī otru sejas pusi. Tas ir labi, jo produkts kalpos ilgāku laiku, ja lietosi saprātīgi, protams! Tas ir diezgan taukains un pasmags (pēc manām sajūtām), bet tas nav nekas jauns, jo šāda tipa produkti lielākoties mēdz būt pasmagi (jo ir sedzoši) un diezgan taukaini. To labāk uzklāt ar “Beauty  Blender (var izmantot arī citu firmu līdzīga tipa sūkļus),jo to labāk ar “sišanas” kustībām iemasēt sejas ādā. 😀 Kad produkts uzklāts uz sejas, tad tas noteikti ir jānofiksē ar birstošo pūderi, bet grims ir jānofiksē jebkurā gadījumā, to jau zina visi, vai ne?! Es šo produktu uz sejas turēju kādas astoņas stundas, nekādu izmaiņu nebija. Tad jau noturība arī ir tīri laba. 🙂

Bet vai bija vērts maksāt divdesmit eiro par piegādi un vēl divdesmit eiro muitas nodevu? Nē, nebija gan to vērts. Mūsu pašu veikali Latvijā piedāvā ļoti labus līdzīga tipa produktus. Piemēram, “Kryolan“”Makeupforever” un citi. Pērkot uz vietas, produktus varēsi apčamdīt, paskatīties un “pagaršot”. Nebūs vilšanās sajūtas, kāda varētu būt, ja produktu pasūti interneta vidē. Bet ja dodies uz ārzemēm, kur šos konkrētos produktus var iegādāties un momenta finanses atļauj, tad droši pērc, jo tie ir labi. Par citiem produktiem neko nemāku teikt, jo neesmu vēl tos izmēģinājis.

Vai ir tev ir bijusi pieredze ar “Anastasia Beverly Hills” kosmētiku?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s