“MY GEEK BOX” NOSLĒPUMAINĀ KASTĪTE

My geek box” ir ikmēneša noslēpumainās kastītes, kurās var atrast geeky lietas. Tas nozīme, ka kastītē varēs atrast visu ko, kas saistīts ar dažādu filmu, spēļu un supervaroņu tematiku. Viņu mājas lapa ir www.mygeekbox.co.uk. Tur ir vairākas kastīšu opcijas. Izvēlies sev tīkamāko un pasūti! 🙂

Es nesen vienu no kastītēm saņēmu un gribu padalīties ar to, kas tur ir iekšā. Vispār, tā ir kolosāla sajūta, ka tu saņem sūtījumu, par kura saturu tev nav ne mazākās nojausmas. Uz brīdi atgriežas tā bērnības sajūta, kad gaidīji dzimšanas dienas un Ziemassvētku dāvanas vai arī vasaras brīvlaiku. Vēl to varētu salīdzināt ar sajūtu, kad skolas laikā gaidīji starpbrīdi, lai skrietu pēc limonādēm un čipsiem. Mūsdienās tā vairs nenotiek, jo, izrādās, tas viss ir šausmīgi neveselīgi. Kas būtu domājis, ka līdz tam nonāksim!

Untitled-1.jpg

Tātad, kas manā kastītē bija paslēpies? Tur bija paslēpušās dažādas lietas un visas man tīri labi patīk! 🙂

Kastītē atradu šādu “Marvel” tematikas krūzīti. Tas ir tēls no Zirnekļcilvēka komiksiem. Tāds kā ļaundaris. Nezinātājiem, viņš tika neveiksmīgi portretēts iekš Spider-man 3 (2007) gada filmas. Krūzīte smuka. No šādas var dzert tikai melno kafiju. Vismaz es tā darīšu noteikti. Ha!

Untitled-2.jpg

Nākamais brīnums bija šis nieciņš, kurš ir pilnīgi bezjēdzīgs. Mario tematika. Tā ir tāda sena spēlīte, kur vīriņš ēda sēnes un ar galvu triecās sienās. Noteikti visi ir spēlējuši un centušies izglābt to mūžīgi glābjamo princesi. Tā jau ar tām princesēm ir, tāda dzīve viņām.

Untitled-3.jpg

Saņēmu arī vienu no slavenajām “Pop!” figūriņām. Šī ir zvaigžņu karu tematikā. Godīgi sakot, man šīs filmas nekad tā īsti un patiesi nav saistījušas. Tās pirmās un nu jau pavecās ir foršas, bet tuvāk mūsdienām jau paliek neforšas. Pašus svaigākos garadarbus nemaz neesmu redzējis, jo man šķiet, ka tās filmas manī iedvesīs apjukuma sajūtu. 😀

Untitled-4.jpg

Untitled-5.jpg

Ja jau sāku zvaigžņu karu tematiku, tad turpināšu. Kasītē saņēmu arī zeķes. Zeķes vienmēr noder, jo zeķes vienmēr pazūd. Tā šķiet ir viena no dzīves lielākajām mistērijām! Kur pazūd zeķes?!

Untitled-6.jpg

Pēdējais, man šķiet, ir viens no labākajiem, jo Harijs Poters taču! Tas ir pie somas liekams štruntiņš, uz kura var uzrakstīt savu vārdu, telefona numuru un tādā garā. Ja soma pazūd un to atrod kāds normāls cilvēks, nevis garā slims zaglis, tad somu ļoti veiksmīgi atradējs var atdot jums atpakaļ. Noderīgi, vai ne? Un Harijs Potera tematika! Un 9¾. platforma! Juhuu!!

untitled-7

Tas šīs kastītes ietvaros arī viss. Jāgaida nākamā, jo baigi patīk saņemt noslēpumainas kastes ar noslēpumainām lietām.

Advertisements

One Comment Add yours

  1. Str. saka:

    Paldies! Kā reiz noderēs pārsteiguma dāvanai!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s