DAŽI 2016. GADA FAVORĪTI

Pirmkārt, šo gadu tīri jauku un paciešamu padarīja mani tuvie cilvēki.

Bez tuvajiem dzīvi iedomāties būtu grūti. Un arī nevajag dzīvi iedomāties tādu. Liels paldies par atbalstu, mīlestību un ļoti patīkamajiem vīna vakariem, pēc kuriem galva sprāgst pušu. Kaut arī to nesaku bieži, bet es jūs visus ļoti mīlu. Zemāk maza izlase no telefona selfijiem. Jūs esat burvīgi! :*

Šis gads ir aizvadīts. Tas pasaulē ir bijis skarbs, pilns ar netaisnībām un skarbām dzīves realitātēm, bet bija taču arī daži labi mirkļi. Tos labos mirkļus paspilgtina patīkamas lietas, tieši tāpēc gribu padalīties ar dažiem produktiem un lietām. Ķersimies klāt pie +/- materiālām vērtībām, kuras šajā gadā mani ir iepriecinājušas un lutinājušas. Sākšu ar sejas kopšanas produktiem.

Bioderma” micelārais ūdens

Iepriekš ar šiem ūdeņiem biju uz Jūs, bet dažu apstākļu dēļ manās rokās nonāca šis ūdens. Un zināt? Iepatikās! Ļoti labi noņem nost dekoratīvo kosmētiku, nekairina ādu un nekož acīs, kā to dara daži citi micelārie ūdeņi. Ja lieto šos ūdeņus, tad iesaku pamēģināt arī “Bioderma“, varbūt iepatiksies.

Untitled-1.jpg

Himalaya” sejas mazgājamais līdzeklis/skrubis

Šis produkts papildina manu sejas kopšanas rutīnu ikdienā. Lietoju no rītiem un vakarā. Ļoti labi attīra seju. Tā sastāvā nav ziepes, tas nozīmē, ka sejas āda netiek sausināta. Šī produkta cena arī ir ļoti adekvāta. Ja nemaldos, tad “Drogas” veikalos tas maksā piecus eiro.

Untitled-2.jpg

Šā gada laikā atklāju ļoti daudz citu labu sejas kopšanas produktu, bet, lai šis ieraksts neizvērstos ļoti garš, pastāstu tikai par dažiem. Nākamie produkti būs no dekoratīvās kosmētikas klāsta.

Urban Decay” NAKED basic acu ēnu palete 

Par šo paleti mazliet sanāca pastāstīt ierakstā, kur to salīdzināju ar pakaļdarinājumu. Ja vēlies izlasīt, tad spiet šeit. Šo paleti izmantoju ļoti bieži, jo ar to var viegli izveidot smukus, dabiskus dūmakainos acu krāsojumus. Pludinās kolosāli, pigmentācija laba. Nav kur piesieties. Manā kolekcijā ir arī košo toņu palete no “Urban Decay“, bet to vēl nav sanācis kārtīgi apskatīt un “pagaršot”. Šo paleti tiešām ir vērts iegādāties. Noderēs! Ja neitrālo toņu acu ēnas mājās jau ir daudz, nopērkot šo paleti, tās visas liksies sliktas un nederīgas (vismaz man tā bija :D). Iesaku noriskēt, jo riskējot var iepazīt tik tiešām kvalitatīvus produktus.

Untitled-3.jpg

KatVonD” tattoo laineris

Par šo produktu jau arī paspēju uzrakstīt mazu atsauksmi. To var izlasīt spiežos šeit. Laineris labs. Tagad man ir divi mīļākie acu laineri. Pirmais ir no “Kryolan“, par kuru var izlasīt spiežot šeit un otrais ir šis. Ļoti noturīgs un viegli klājas. 🙂

untitled-4

Manhattan tonālie krēmi

Šo kosmētiku var iegādāties ļoti daudzos interneta veikalos. Es personīgi uztaisīju eksperimentu iekš veikala 220.lv. Tie ir lēti, man nav kur likt naudu, jāpērk! Un izrādījās, ka tie ir labi! Tie nav dīvainie interneta skaistuma produkti, bet reāli tonālie krēmi, kurus var lietot ikdienā un šad un tad arī uz kāda klienta sejas. Man šķiet, ka patiesi labs speciālists māk strādāt ar ļoti plaša spektra kosmētiku. Gan ar dārgā gala, gan ar lētāku! Pamēģināju vairākus, un man ir divi favorīti. Abi ir ļoti sedzoši, klājas labi. Tonālais krēms, kurš ir bez melnā korķīša (skatīt bildē) ir tik labs, kad tas ir nonācis uz vannasistabas plauktiņa, jo bieži tiek izmantots personīgajai lietošanai. Es apzinos, ka tonālie krēmi ir ļoti individuāla padarīšana (gluži kā ar visu pārējo), bet iesaku pamēģināt. Ja nepatiks, tad lielu caurumu makā šie tonālie krēmi neuztaisīs. 🙂

Untitled-5.jpg

Makeup Revolution London” dekoratīvā kosmētika

Par šo kosmētiku zināju jau iepriekš, bet tieši šis gads man to ļāva atklāt, izmēģināt un “izgaršot”. Šī gada laikā manā kolekcijā ir diezgan daudz produktu no šīs kosmētikas. Kas man tajā simpatizē pirmkārt? Tā ir salīdzinoši lēta, vizuāli ļoti smuka un tīri kvalitatīva kosmētika, kura tagad pieejama arī mūsu pašu “Drogas” veikalos. Līdz 01.01.2017 tā ir pieejama ar 15% iepazīšanās atlaidi. Piedāvājums Latvijā nav īpaši plašs, bet ja gribas iepazīties ar šo kosmētiku, viss vajadzīgais pieejams arī šeit uz vietas. Plašāku produktu klāstu var apskatīt un pasūtīt viņu oficiālajā interneta veikalā spiežot šeit.” Savā cenu kategorijā šī kosmētika ir ļoti laba. Acu ēnu paletes varbūt neizceļas ar labāko pigmentāciju (kā kuri toņi, kā kura palete), bet tās ir tik smukas!! Kā var nepirkt? 😀 Bildēs daļa no kolekcijas. Kādā citā ierakstā noteikti pastāstīšu sīkāk par kādu no paletēm.

Untitled-6.jpg

Protams, arī no dekoratīvās kosmētikas klāsta ir vēl daudz burvīgu produktu, kurus atklāju šajā gadā, bet ķersimies klāt pēdējām lietām, kuras nav liekamas kosmētikas sadaļā.

Harijs Poters. Visās Harija Potera izpausmēs

Jā, pirms daudz gadiem man patika Harijs Poters. Hariju Poteru iepazinu caur grāmatām, filmas iepazinu tikai pēc tam. Un tas ir baigi forši. Un tas ir baigais retums mūsdienās! Tagad, sasniedzis jau mazliet citu vecuma kategoriju, Harija Potera apsēstību esmu ieguvis no jauna. Pārlasu grāmatas, skatos arī filmas. Cenšos tik pie Harija Potera gultas veļas. Jācer, ka kāds rūķis no ārzemēm man atsūtīs novēlotu Ziemassvētku dāvanu 😀 Manās rokās pat nonāca Harija Potera tematikas krāsojamā grāmatā, kura jau arī paspēja pagozēties manā blogā. Gozēšanos var palasīt spiežot šeit. Pieļauju, ka šī apsēstība savu jauno uznācienu sāka pateicoties jaunajām grāmatām un filmai “Fantastic Beasts and Where to Find Them“. Varbūt bija vajadzīgi šie jaunumi, lai manī atdzīvotos mazais, brīnumiem ticošais, Harija Potera fans. 🙂

Untitled-7.jpg

DC“komiski.

Izskatās, ka būs ļoti geeky. Jā, esmu arī atklājis sevī šo apsēstību. Varbūt lielai daļai tas šķiet bērnišķīgi un muļķīgi, bet lielākoties tas šķiet muļķīgi cilvēkiem, kuri nekad tā īsti nav papētījuši komiksus. Stereotips, ka komiksi ir domāti bērniem nav gluži korekts. Ir pat daudzas komiksu sērijas, kuras bērniem nebūtu ieteicams lasīt. Bet par to jau laikam nav stāsts. Šeit stāsts ir par bērnību un par to, ka bērnības mīļākie varoņi atdzīvojas uz lielajiem un mazajiem ekrāniem.

Untitled-8.jpg

Untitled-9.jpg

Prieka meklēšana kūkās

Šis ir hobijs, kurš pie manis atnāca šajā gadā. Tā ir terapija, kas man palīdz rast prieku, jo no prieka esamības izriet visas pārējās lietas, kuras ir vitāli vajadzīgas veselīgai dzīvošanai. Ja esi zaudējis prieku, tad varbūt kūkošana palīdzēs arī tev. Pamēģini! Ja nepalīdzēs, tad vismaz būsi pagatavojis garšīgu kūku un ar to varēsi iepriecināt kādu tuvinieku.

keikskeikss

Tas arī īsumā viss. Ja es gribētu veidot rakstu, kurā pastāstu par pilnīgi visiem mīļākajiem produktiem, lietām, nodarbēm, tad šis raksts stieptos kilometros.

Esiet laimīgi un tā ļoti laimīgi sagaidiet Jauno gadu! Priekā! ❤

 

Advertisements

3 Comments Add yours

  1. Sveiks februārī!
    Zin’ man gribētos uzzināt, ko Tu domā par bb/cc krēmiem. 🙂
    Viss pārējais mani sajūsmina. Tā turpināt.

    1. cilvekberns saka:

      Paldies! 🙂 Ņemšu vērā ieteikumu un kādu rakstu veltīšu šiem krēmiem. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s