DĪVAINIE INTERNETA SKAISTUMA PRODUKTI VOL.3

Es esmu atpakaļ ar dīvainajiem interneta skaistuma produktiem. Šī jau būs trešā daļa un būs vēl daudz, jo šos ierakstus veidot ir ļoti jautri! Un šķiet, ka lasītājiem arī patīk!

Sākšu ar lūpu palielinātāju

Tas ir ļoti kolorīts produkts, kurš savu popularitāti ieguva pateicoties Kylie Jenner. Tā ir viena no jaunākajām Kardashian ģimenes atvasēm. Es neesmu šīs ģimenes cienītājs, bet nenoliegsim, ka šīs dāmas ir spējīgas ar pāris foto vai video palīdzību iesākt jaunas interneta apsēstības, un tādā garā. Pirms kāda laika internetā ļoti aktuāla bija Kylie Jenner lip challenge. Un tur cilvēki izpaudās. Ļoti daudzi video ir pieejami youtube.com, bet brīdinu, ka daudzos no tiem ir nepatīkami skati. 😀

Lieta vienkārša. Ar šā produkta palīdzību ir iespējams uz neilgu laika posmu tikt pie apjomīgākām lūpām. Liec šo sarkano “ierīci” uz lūpām un sūknē. Ilgāk par divdesmit sekundēm to nevajadzētu darīt, jo tad ir iespējams tik pie zilumiem un sāpīgām lūpām! 😀 Pirmajā reizē es tiku pie zilām lūpām, bet nākamajā dienā jau biju gudrāks un veicu šo procesu īsāku laiku, jo izlasīju pamācību! Šad un tad pamācības ir vērts izlasīt. Iekš ebay.com šādas ierīces var atrast ļoti plašā klāstā.

Untitled-2.jpg
Untitled-3.jpg

Es nevaru sūdzēties par lūpu tvirtumu, bet šad un tad taču gribas noskaidrot, kā tad būtu, ja būtu?! 😀 Tad nu noskaidroju. Bildēs var apskatīt pirms un pēc. Atšķirība ir manāma. Neteikšu, ka man nepatīk.  Kaut kas jau tur tajā apjomīgo lūpu apsēstībā ir, nenoliegšu.

Untitled-1.jpg

Nākamais produkts ir kārtējā bezjēdzīgā acu ēnu palete

Tā bija ļoti lēta, neatceros, kur pirku, jo šitās lietas grūti atcerēties. Vizuāli ļoti smieklīga. Šķiet, ka varētu būt ievietojama “bērnu kosmētikas” sadaļā.  Redziet, kādas mīlīgas puķītes? 😀

Untitled-5.jpg

Iekšpusē paletē ir trīsdesmit acu ēnas, vaigu sārtums un sejas pūderis. Ir arī maziņš spogulītis!

Untitled-6.jpg

Acu ēnas ar mirdzumu nav nemaz tik sliktas, tām ir tīri laba pigmentācija, bet tikai pateicoties tam, ka tās ir acu ēnas ar mirdzumu. Acu ēnām ar mirdzumu vienmēr ir labāka pigmentācija nekā matētām ēnām. Tas ir fakts. Ēnām ir ļoti krītains aromāts, kas manam degunam nepatīk.

Untitled-7.jpg

Četrām matētajām ēnām pigments ir mazāks, un tās ir ar miltainu konsistenci. Ja ēnu kvalitāte ir jāsalīdzina ar “UrbanDecay” ēnu pakaļdarinājumu, par kuru rakstīju šeit, tad šīs ēnas ir nenormāli labas kvalitātes produkts, bet ja tās nesalīdzina ar neko, tad tās ir ļoti bezjēdzīgas acu ēnas, kuras nonāks dīvainās interneta kosmētikas koferī.

Untitled-8.jpg

Pūderis un vaigu sārtums vispār ir smieklīgs. Nevaru iedomāties nevienu cilvēku, kurš tos apzināti liktu uz sejas. Es, protams, uzliku uz sejas, to varat apskatīt bildēs zemāk. Kopumā šī palete atgādina princešu un bārbiju kosmētikas komplektus ar izteikti nepatīkamu aromātu, kas galīgi nesaistās ar princesēm un bārbijām.

Untitled-9.jpg

Esmu uz ielas redzējis meitenes, kuras nēsā šādu vaigu sārtumu. Un tieši tik koncentrētā veidā! Nedariet tā, tas nav smuki!

Uzacu zīmulis, jeb uzacu krītiņš

Arī tas ir ļoti bezjēdzīgs. Vismaz manā uztverē. Pasūtīju no Aliexpress.com. Cenu neatceros, bet bija lēts, jo tajā iepirkšanās portālā viss ir ļoti lēts. Kāpēc bezjēdzīgs? Tāpēc, ka nav pigmenta un tas ir ļoti ciets. Aromāts un konsistence arī atgādina krītiņus. Kas tiem ķīniešiem ir? Kāpēc nevar piepilināt kādu smaržvielu, lai aromāts nebūtu tik atbaidošs? 😀 #noracist

Untitled-10.jpg

Lai dabūtu kaut kādu toni, tas uz uzacīm ir jāspiež ar visu spēku, kā rezultātā tu iegūsti nevis vienmērīgu krāsojumu, bet dīvainas švīkas uzacu rajonā. Bet vai tad nevar izpludināt? Nē, nevar. Šīs produkts to neļauj darīt! Šīs produkts ir spītnieks, kuru nevar savaldīt.

Untitled-11.jpg

Šis uzacu zīmulis šoreiz šķiet sliktākais produkts no šiem trim, jo tam nav pilnīgi nekāda pielietojuma. Varbūt jāpasūta tādi vairākos toņos un jāveic kāds DIY krītiņu “mākslas” projekts. 

Nākamajā ierakstā par dīvainajiem interneta skaistuma produktiem būs vairāk produktu, jo pašlaik pasts ir ļoti noslogots, un daudzas preces pie manis nāk ļoti, ļoti lēni! 🙂  

 

 

Advertisements

2 Comments Add yours

 1. Ha, ha, hā! Paldies par dzirkstošo rakstu! Made my day!
  Vienmēr ar prieku izlasu Tavus rakstsus, priecē, ka esi ķēries “vērsim pie ragiem”.
  Ar kosmētiku īpaši neaizraujos (jo bērnībā ar draudzenēm vairāk taisījām lokus un bultas nevis izmēģinājām kosmētiku. Diemžēl.), bet Alīša uzacu zīmulis man ir. Manējais gan ir jaukā rozā iepakojuimā ar pumpiņām, bet jāsaka, ka tieši cietā tekstūra man patīk, nav iespējams uzacis iezīmēt par daudz.
  Lai nu kā, paldies par šo postu! Piparkūkas un īkšķi!

  1. cilvekberns saka:

   Prieks, ka patīk un paldies par labajiem vārdiem! 🙂

   Kosmētika jau baigā gaumes lieta. Kas vienam patīk, citam atkal galīgi nepatīk. Alīša kosmētika ir baigi interesantā laimes spēle. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s