ATSAUKSME PAR NYX SEJAS ATTĪRĪŠANAS PRODUKTIEM

on

Nu jau pāris dienas testēju šos produktus, un ir radies viedoklis. Šāda veida testi (izmaiņas sejas kopšanas rutīnā) mani vienmēr mazliet biedē, jo man ir diezgan cimperlīga sejas āda (sausa un ar noslieci uz izteiktu apsārtumu). Bet kas jādara, tas jādara.

Šos produktus var iegādāties NYX veikalā, kas atrodas Vecrīgā, Aspazijas bulvārī 32. Cenas tiem ļoti demokrātiskas. Man tos uzdāvināja, bet, spiežot šeit, varēsi apskatīt šo produktu izcenojumu dolāros. Dolārs un eiro ir ļoti līdzīgi! Ja nemaldos, tad desmit dolāri ir gandrīz deviņi eiro.

Vai produkti ir labi? Jā, tie ir labi, bet manai sejas ādai šis un tas ir pārāk “spēcīgs”. Sāksim secīgi, ar labāko! 🙂

Cleansing Salt Scrub

Untitled-1.jpg

Mans ilgu laiku favorīts ir skrubis no “Himalaya” kosmētikas, par kuru rakstīju “Sejas kopšanas rutīnas” rakstā. Priekš savas sejas ādas es to esmu atradis kā viss labāko, bet šim produktam arī nekādas vainas nav. Tam ir patīkams aromāts, tas nav pārlieku “abrazīvs” un seja pēc tā lietošanas sarkana nepaliek. Pietiek ar mazu, mazu piciņu skrubja, lai seju smuki attīrīto no “nedzīvā” slānīša. Mans ierastais skrubis no “Himalaya” tieši iet uz beigām, tāpēc, šo es ar priekus izmantošu kā momenta aizvietotāju. Kas zin, varbūt pieradīšu un nākamo reizi, pērkot skrubi, būs jāspriņģo uz NYX veikalu, nevis uz piemājas “Drogām“.

Micellar Water

Untitled-2.jpg

Ļoti maigs, seju nekairināja un acīs nekoda. Šie ir tie punkti, pēc kuriem es izvēlos micelāros ūdeņus. Uz apaļās vatītes ūdeni vajag ļoti mazā daudzumā, jo tas “aktivizējas” un pietiek ļoti plašam sejas laukumam. 😀 Es speciāli biju uzkrāsojies un visu dekoratīvo kosmētiku notīrīju ar trim vatītēm. Ja būtu pacenties, varbūt arī pietiktu ar divām, bet nu tas jau smagi atkarīgs arī no dekoratīvās kosmētikas. Man uz sejas nebija full coverage tonālais krēms, seju nebiju “pārcepis” ar pūderi. Domāju, ka tāda veida make-up noņemt būtu mazliet grūtāk. Vai es iegādāšos šo ūdeni, kad šī pudele būs beigusies? Priekš personīgas lietošanas noteikti nē, jo man ir savs favorīts ir no “Mixa” kosmētikas, bet grima koferim, iespējams, iegādāšos, jo tam ir smuks iepakojums, un tas pilda savu darbiņu labi!

Whipped Cram Cleanser/Whipped Charcoal Clenaser

Untitled-3.jpg

Lūk, ar šiem es īsti nesadraudzējos, jo tie ir par daudz putojoši, un tas taču nekas labs nevar būt, ne? Ja arī tas nav nekas slikts, tad pārlieku lielā putošana vienkārši ir traucējoša. Seju mazgāt ir ļoti nekomfortabli. Sajūtas tāda, ka seju mazgā ar trauku mazgājamo līdzekli, jo kā jau minēju, putas veidojas pamatīgas. Bet ja neskatās uz šo visai kaitinošo faktoru, tad produkti sejas ādu nekairināja un patiešām attīrīja. Sejas mazgāšanas produkts ar ogles efektu mazliet ādu sausina, bet tas ir normāli produktiem, kuru sastāvā ir ogle. Vai šos pirkšu? Šķiet, ka nepirkšu gan. Lai cik labi tie attīrītu seju, mani mazliet tomēr biedē aktīvā putošana, jo kā jau rakstīju, manā prātā tas nekas labs nav.

Kas tavā sejas kopšanas rutīnā ir neatņemama sastāvdaļa?

 

One Comment Add yours

  1. Līga saka:

    Es reti,kad sejas tīrīšanai izmantoju micelāro ūdeni, vairāk sliecos uz putām. Izmantoju divus:
    • The Body Shop tējas koka putas.
    • Vichy pureté thermale putas.
    Bomba!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s